Wykończenia pod klucz

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i odbierz gotowe mieszkanie! 

Nie masz czasu na wykończenie nieruchomości?

Szukanie odpowiednich materiałów i wykonawców zabiera Ci za dużo czasu?

Jesteśmy po to, aby pomóc! Wykończymy Twoje mieszkanie ze stanu deweloperskiego pod klucz. Podaj nam swoje oczekiwania, wymiary wnętrz i plan nieruchomości, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę wykończenia. Po Twojej akceptacji pomysłów wykonamy ją w całości. Nie musisz przejmować się remontem ani poszukiwaniem odpowiednich wykonawców. Twoim zadaniem będzie tylko przeniesienie na miejsce rzeczy osobistych po zakończonym procesie.

Wszystko zrobimy za Ciebie.

Po ustaleniu terminu odbioru nieruchomości wystarczy poczekać, aż nasi fachowcy przygotują Twoje wymarzone wnętrza. Finalnie wprowadzasz się do kompleksowo urządzonego mieszkania – po wejściu do środka możesz powiesić na wieszaku swój kapelusz i cieszyć się perfekcyjnie wykończonym i urządzonym domem lub mieszkaniem.

To znacznie wygodniejsze niż stresowanie się wykonawcami!

Zobacz jak wyglądają mieszkanie oddane Naszym klientom pod klucz https://monikamusial.eu/

Kontakt
Skontaktuj się z nami
Wejdź w rynek pierwotny z ekspertem, któremu możesz zaufać.
*Koniecznie umów się przed wizytą

    Imię i nazwisko
    Numer telefonu
    Adres email
    Temat wiadomości
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowym w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych jest 3 PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer KRS 0000759845 NIP 6292492093 REGON 381999451 Al. Józefa Piłsudskiego 74, 41-300 Dąbrowa Górnicza