Oferta

Sprawdź naszą ofertę

Rozpoczęcie procesu inwestycyjnego to złożone zadanie z wieloma pułapkami i etapami. Jesteśmy po to żeby jak najbardziej ułatwić Ci ten proces i pomóc. Umów się na spotkanie, aby uzyskać więcej informacji.

Obsługa sprzedażowa inwestycji deweloperskiej

Obsługa sprzedażowa inwestycji deweloperskiej

Nie musisz już martwić się o sprzedaż swojej inwestycji. Zrobimy to za Ciebie! Skutecznie dotrzemy z informacją o sprzedaży do wybranego przez Ciebie sektora klientów i zainteresujemy ich Twoją ofertą.

Dowiedz się więcej
Doradztwo prawne

Doradztwo prawne

Dzięki naszej pomocy sprawnie zrealizujesz cały proces inwestycji deweloperskiej, zaczynając od wyboru właściwej formy prowadzenia działalności, przez prawne sprawdzenie działki, przygotowanie umów, na sporządzeniu umów dla klientów kończąc.

Dowiedz się więcej
Doradztwo inwestycyjne

Doradztwo inwestycyjne

Oferujemy doradztwo inwestycyjne w szerokim zakresie. To m.in. pomoc przy uzyskiwaniu dokumentacji dotyczącej nieruchomości, analizy due diligence czy ocena inwestycji deweloperskich.

Dowiedz się więcej
Mentoring

Mentoring

Z nami zrealizujesz każdą inwestycję deweloperską w łatwy i skuteczny sposób. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę mentoringu, dzięki której dowiesz się, jakie czynności administracyjne musisz wykonać.

Dowiedz się więcej
Naszą misją jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa przy nabyciu nowego M. Wiemy, że to ważna decyzja w Twoim życiu.
Kontakt
Skontaktuj się z nami
Wejdź w rynek pierwotny z ekspertem, któremu możesz zaufać.
*Koniecznie umów się przed wizytą

    Imię i nazwisko
    Numer telefonu
    Adres email
    Temat wiadomości
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowym w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych jest 3 PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer KRS 0000759845 NIP 6292492093 REGON 381999451 Al. Józefa Piłsudskiego 74, 41-300 Dąbrowa Górnicza