Zainwestuj w mieszkanie na wynajem

Skorzystaj z wyjątkowej oferty zakupu mieszkania na wynajem! 

Sprawdź ofertę nowych dostępnych mieszkań w obsługiwanych przez Nas inwestycjach deweloperskich. Umów się na spotkanie w naszym biurze, na którym wybierzemy dla Ciebie ofertę zakupu mieszkania z rynku pierwotnego.

Wyjaśnimy Ci, jak będzie wyglądał proces inwestycyjny. Jeśli nie masz gotówki na zakup mieszkania, wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytową i załatwimy wszystkie formalności. Podpisz umowę deweloperską u notariusza w towarzystwie jednego z naszych agentów.

Od tego momentu to my przejmujemy inicjatywę i cały proces dzieje się bez Twojego udziału. Nasza ekipa przeprowadzi remontu z wykończeniem pod klucz według przygotowanego wcześniej projektu. Po zakończeniu remontu przygotujemy ofertę wynajmu mieszkania wraz z profesjonalną sesją zdjęciową. Następnie przekażemy mieszkanie najemcy. Tak dołączysz do grona naszych klientów i inwestorów. Zrobimy wszystko, żebyś Ty już nie musiał!

Jakich wyników finansowych możesz spodziewać się z takiej inwestycji? 

Na przykładzie  obsługiwanych przez Nas mieszkań – koszt zakupu mieszkania zwraca się w 100% w okresie niecałych 11 lat.

Jak pokazują statystyki prowadzone przez Otodom Analytics, Dąbrowa Górnicza niezmiennie znajduje się w pierwszej piątce miast w Polsce, w których stosunek cen nieruchomości do wysokości czynszu najmu generuje największy zysk.

Wyjaśniając – ceny mieszkań są stosunkowo niskie do wysoko wycenianych stawek za najem tych mieszkań.  Warto również wspomnieć, że Sosnowiec (a zatem nieruchomości na terenie Zagłębia Dąbrowskiego) to sprawdzone miejsce do nabycia nieruchomości na wynajem, co dziś jest jedną z najbardziej popularnych form inwestowania.

Jeżeli chciałbyś dokładniej omówić z nami ten temat – zapraszamy do kontaktu.

Kontakt
Skontaktuj się z nami
Wejdź w rynek pierwotny z ekspertem, któremu możesz zaufać.
*Koniecznie umów się przed wizytą

    Imię i nazwisko
    Numer telefonu
    Adres email
    Temat wiadomości
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowym w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych jest 3 PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer KRS 0000759845 NIP 6292492093 REGON 381999451 Al. Józefa Piłsudskiego 74, 41-300 Dąbrowa Górnicza