Musiał Group najlepszym biurem nieruchomości na Śląsku

Musiał Group najlepszym biurem nieruchomości na Śląsku

Konkurs Lider Nieruchomości Otodom 2020.

Metodologia Konkursu została tak opracowana, aby wielkość biura czy jego lokalizacja nie wpływała na wyniki Konkursu, ponieważ dane np. liczba ofert nie są bezpośrednio oceniane, a zestawiane w syntetyczne wskaźniki efektywności, np. liczba ofert vs liczba transakcji, stąd też biura działające lokalnie, na niewielką skalę, mogą okazać się niezwykle prężne i skuteczne – tak okazało się w Naszym przypadku. Badanie było złożone z 3 etapów ( Dane Firmy, Badanie Jakościowe, Tajemniczy Klient ).  W każdym z województw został wyłoniony jeden Lider Nieruchomości 2020.

Myśleliśmy, że jesteśmy najlepszym biurem nieruchomości w Zagłębiu… myliłem się bo zostaliśmy wyróżnieni jako najlepsze biuro na Śląsku.

Zacznijmy od początku… 18 lat temu otworzyliśmy lokalne biuro nieruchomości… pracowaliśmy wtedy jako pośrednicy sprzedając 100 nieruchomości rocznie, a szczytem osiągnięć marketingowych były zdjęcia z aparatu cyfrowego w ogłoszeniach internetowych.

To się zmieniło… dziś mamy innowacyjne narzędzia i tworzymy zgrany team, w skład którego wchodzą prawnicy, pośrednicy i zarządcy nieruchomości licencjonowani przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, doradcy finansowi i inwestycyjni, a także specjaliści od dekorowania i wykończeń wnętrz, marketingu, public relations, fotografii i video. Kompleksowa obsługa Klienta wymusza na firmie wymienność pozycji pracowników oraz nieszablonowe podejście do konkretnych zadań. Dzięki przeprowadzonym badaniom nad jakością pracy, jakością ofert, opisów, zdjęć i wszystkiego co pozwala skutecznie działać zostaliśmy wyłonieni jak w każdym województwie – najlepszym biurem nieruchomości na Śląsku według rankingu portalu Otodom.

To dla Nas ogromne wyróżnienie – dziękujemy !!!