Zamień stare M na nowe

Skorzystaj z naszego programu i popraw swój komfort życia!

Pomożemy Ci w zamianie starego mieszkania na nowoczesne i bardziej atrakcyjne, a przede wszystkim bezczynszowe.

Nasz innowacyjny program polega na sprzedaży Twojego starego mieszkania, za które czynsz często wynosi więcej, niż rata kredytu na nowe lokum.

Bierzemy przy tym pod uwagę, że wkład własny stanowi równowartość ceny starego mieszkania. Wartość starego mieszkania oceniana jest przez naszych agentów w oparciu o oczekiwania klienta i ceny rynkowe. Cały proces sprzedaży starego mieszkania i zakup nowego, prowadzony jest przez licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami. Różnica brakującej części finansowana jest kredytem hipotecznym, w wybranym przez Ciebie banku, przy pomocy naszych doradców finansowych.

Wszelkie formalności, jak również terminy i warunki transakcji uzgadniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów i ich sytuację finansową.

Sprzedaż starego mieszkania na wkład własny do zakupu nowego mieszkania to oszczędność!

Wystarczy porównać czynsz w starym mieszkaniu do raty kredytu za nowe lokum. Różnica wynosi do kilkuset złotych miesięcznie. Ponadto nowe mieszkania to nowe instalacje i nowa technologia wykonania budynku, a więc oszczędność wynikająca z kosztów utrzymania. Nowe mieszkanie jest oczywiście droższe, ale w perspektywie kilku lat i pieniędzy wydanych na remonty zazwyczaj wychodzi na to samo. Utrzymanie tych mieszkań przedstawia się następująco:

Nie czekaj bo Twoje nowe M jest na wyciągnięcie ręki!

Jeżeli chciałbyś dokładniej omówić z nami ten temat – zapraszamy do kontaktu.

 

Z naszego programu skorzystało już
85
klientów
Kontakt
Skontaktuj się z nami
Wejdź w rynek pierwotny z ekspertem, któremu możesz zaufać.
*Koniecznie umów się przed wizytą

    Imię i nazwisko
    Numer telefonu
    Adres email
    Temat wiadomości
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowym w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych jest 3 PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer KRS 0000759845 NIP 6292492093 REGON 381999451 Al. Józefa Piłsudskiego 74, 41-300 Dąbrowa Górnicza