Doradztwo prawne

Dzięki naszej pomocy sprawnie zrealizujesz cały proces inwestycji deweloperskiej, zaczynając od wyboru właściwej formy prowadzenia działalności, przez prawne sprawdzenie działki, przygotowanie umów, na sporządzeniu umów dla klientów kończąc.

Oferujemy doradztwo prawne w szerokim zakresie dotyczącym inwestycji

Oferujemy doradztwo prawne w szerokim zakresie dotyczącym inwestycji

Wyjaśnimy Ci wszystkie elementy dotyczące obsługi transakcji nieruchomości, oddłużania nieruchomości, regulacji stanów prawnych i podatkowych. Możesz u nas uzyskać pomoc w nabywaniu gruntów, redagowaniu i recenzji umów, ocenie dokumentacji, tworzeniu spółek deweloperskich i przygotowaniu inwestycji. Żadne prawne aspekty inwestycji deweloperskich nie mają przed nami tajemnic. Nie musisz martwić się o brak wiedzy prawnej - otrzymasz od nas pakiet usług związanych z procesem inwestycyjnym.

Kontakt
Skontaktuj się z nami
Wejdź w rynek pierwotny z ekspertem, któremu możesz zaufać.
*Koniecznie umów się przed wizytą

    Imię i nazwisko
    Numer telefonu
    Adres email
    Temat wiadomości
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowym w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych jest 3 PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer KRS 0000759845 NIP 6292492093 REGON 381999451 Al. Józefa Piłsudskiego 74, 41-300 Dąbrowa Górnicza