Mentoring

Z nami zrealizujesz każdą inwestycję deweloperską w łatwy i skuteczny sposób. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę mentoringu, dzięki której dowiesz się, jakie czynności administracyjne musisz wykonać, na co zwracać uwagę podczas kontraktowania wykonawców, jak optymalizować koszty budowy za pomocą odpowiednich obliczeń ilościowych materiałów oraz jak poprowadzić cały proces sprzedażowy. Przedstawimy Ci w przystępnej formie całą naszą wiedzę i doświadczenie.

Dzięki współpracy z nami unikniesz maksymalnej liczby błędów i pułapek, jakie niesie za sobą inwestycja deweloperska.

Dzięki współpracy z nami unikniesz maksymalnej liczby błędów i pułapek, jakie niesie za sobą inwestycja deweloperska.

Mentoring prowadzony jest przez trzy osoby, które aktywnie działają w branży deweloperskiej i posiadają ogromne doświadczenie. Dzięki niemu mogą ocenić i szczegółowo omówić z Tobą każde opisane zagadnienie, a także znaleźć odpowiednie rozwiązania i optymalizacje na realizację tych zadań.

Kontakt
Skontaktuj się z nami
Wejdź w rynek pierwotny z ekspertem, któremu możesz zaufać.
*Koniecznie umów się przed wizytą

    Imię i nazwisko
    Numer telefonu
    Adres email
    Temat wiadomości
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowym w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych jest 3 PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer KRS 0000759845 NIP 6292492093 REGON 381999451 Al. Józefa Piłsudskiego 74, 41-300 Dąbrowa Górnicza